Акцент дня

Стратегии игры в рулетку Супер Слотс

Звернення Олександра Шлапака до клієнтів та співробітників банку

ПриватБанк национализирован

Альфа-Банк UA CPL ПУМБ UA CPL

Банк України Credit Agricole

Опубликовано Сентябрь 6th, 2015

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» є сучасним універсальним банком України, який належить провідній фінансовій європейскій групі – (Франція) Credit Agricole Group. Группа знаходиться серед лідерів ігроків на ринкі банківських послуг для приватних клієнтів у Франції, та єсть одним з найбільших європейських банків.
null

КРЕДІ АГРІКОЛЬ знаходиться на ринку фінансів України з 1993 року, та предоставляє весь спектр банківських послуг для бізнесу і приватних клієнтів. так і для бізнесу, Особлива увага приділяється роботі з представниками агропромислового комплексу.

Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 450 000 приватних та 30 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації. По размеру регулятивного капитала и активов Credit Agricole относится к 2 группе.

Банк України Credit Agricole є надійним партнером, за час роботи на фінансовому ринку нашої країни його працівники довели, що всі питання вирішуються на високому професійному рівні. Кожен клієнт цієї фінансової установи одержую ту допогу, яку потребує, при цьому беруться до уваги всі індивідуальні запити.

Раздел: Акцент дня

PrivatBank UA CPL
Последние отзывы
PrivatBank UA CPL + API
Наш опрос

Что мешает купить жилье в ипотеку?

Высокая процентная ставка по кредиту

Нет возможности внести первый взнос

Низкий уровень дохода

Дороговизна квадратного метра жилья

Требования банка к подтверждению доходов, большой пакет документов

Нет нужды в улучшении жилищных условий

Нет уверенности в завтрашнем дне
Посмотреть результаты

Loading ... Loading ...