Акцент дня

Стратегии игры в рулетку Супер Слотс

Звернення Олександра Шлапака до клієнтів та співробітників банку

ПриватБанк национализирован

Альфа-Банк UA CPL ПУМБ UA CPL

Діамантбанк: Святкуйте перемогу з Visa щодня!

Опубликовано Сентябрь 10th, 2015

Діамантбанк: Святкуйте перемогу з Visa щодня – в вересні цей банк України проводить акцію “Маленькі перемоги”. Учасники мають нагоду одержати подарункові сертіфікати від мережі магазинів “Сільпо”, з номінальною вартістью 500грн.

Діамантбанк: Святкуйте перемогу з Visa щодня!

Будь який шлях до великих звершинь починається з невеличких кроків, а значущі перемоги з маленьких. В житті молодої мами чимало щоденних клопотів, одноманітної хатньої роботи та невпинної турботи про дітей та сім′ю. Та кожна з них знає як зробити, завдяки невеликим хитрощам своє життя більш простим та приємним. Саме для цих мам і була створена ця Акція.

Якщо ви молода мама, у вас є платижна картка Visa від Діамантбанк, напишіть розповідь про свої невеличкі перемоги на visa.com.ua, й отримайте свій корисний подарунок!
.
Діамантбанк: Святкуйте перемогу з Visa щодня – поділись розповіддью про таку перемогу в коментах до посту-номінації, та поділися постом-номінацією, використовуючи хуштег #маленькіперемоги в стрічці на Facebook!

Раздел: Акцент дня

Комментарии - 1

  • FreeBSD VPS  //  12.05.2016 в 19:25

    Без святкового салюту, гучних урочистостей та параду з військовою технікою відзначили у Рівному кінець Другої світової війни та перемогу над нацизмом. Ветерани просто вдягли свою парадну форму з нагородами і вийшли на вулиці, щоб 9 травня згадати про всіх, хто загинув у 1939-1945 роках.

PrivatBank UA CPL
Последние отзывы
PrivatBank UA CPL + API
Наш опрос

Что мешает купить жилье в ипотеку?

Высокая процентная ставка по кредиту

Нет возможности внести первый взнос

Низкий уровень дохода

Дороговизна квадратного метра жилья

Требования банка к подтверждению доходов, большой пакет документов

Нет нужды в улучшении жилищных условий

Нет уверенности в завтрашнем дне
Посмотреть результаты

Loading ... Loading ...