Акцент дня

Стратегии игры в рулетку Супер Слотс

Звернення Олександра Шлапака до клієнтів та співробітників банку

ПриватБанк национализирован

Альфа-Банк UA CPL ПУМБ UA CPL

Автокредит без початкового внеску в Україні

Опубликовано Февраль 11th, 2016

Товарний дефіцит давно в минулому, все що нам потрібно отримати відразу, потрібні тільки гроші. У сучасному суспільстві, більше затребувані самі покупці і клієнти. Саме тому виробники та продавці всіх мастей шукають будь-які шляхи для забезпечення збуту. Все це можна віднести і до торгівлі автомобілями.Російська версія статті

Автокредит без початкового внеску в Україні

Автокредит без початкового внеску в Україні міг отримати майже будь-який громадянин, ще зовсім недавно. А тепер ситуація змінилася, криза. Тому, коли ви приїдете в фірмові автосервіси в Києві на тех.обслуживание або для ремонта ви приїдете в фірмові автосервіси в Києві на тех.обслуживание або для ремонту, при спілкуванні з клієнтами, власниками нових авто, можна дізнатися, що початковий внесок в 25%, який декларують більшість банків України перетворюється в 50%, при конкретному зверненні. Менше просто не розглядається. І це для цілком респектабельних людей.

Такий гігант, як Приватбанк, взагалі зняв з продажу в кредит зі своїх майданчиків нові автомобілі. Правда, як і раніше можна купити автомобіль в кредит заставний або конфіскат. Тут все добре – мінімальна перевірка клієнта і його кредитної історії. Ось тільки автомобілі і їх стан не особливо.

АльфаБанк теж неохоче кредитує купівлю нового авто, а кредит на б / у машини плавно переводить на звичайний споживчий кредит, з підвищеними відсотками, якщо заставу кредиту (куплене авто) не сподобається оцінювачу банку. А так умови цілком нормальні.

У минулому році, відразу дев’ять банків України згорнули свої програми автокредитування: банк «Хрещатик», ОТП Банк, БТА Банк, Банк Кредит Дніпро, Банк VTB (Україна), Авант-Банк, Альфа-Банк Україна, Universal Bank, Idea Bank (Ідея банк).

Український Професійний Банк вийшов з ринку автокредитування через статус неплатоспроможного. Індустріалбанк єдиний новий банк України, який почав давати автокредити. Для цієї фінансової установи це новий сегмент ринку.

Загалом, автокредит без первісного внеску в Україні швидше утопія, а не реалії нашого життя. Дилерські мережі Мазда, Фольксваген, китайські марки пропонують авто в кредит, купити звичайній людині складно, але, цілком можливо. Правда, без початкового внеску це буде, швидше за все лізинг. т за програмою Nissan Finance

PrivatBank UA CPL
Последние отзывы
PrivatBank UA CPL + API
Наш опрос

Что мешает купить жилье в ипотеку?

Высокая процентная ставка по кредиту

Нет возможности внести первый взнос

Низкий уровень дохода

Дороговизна квадратного метра жилья

Требования банка к подтверждению доходов, большой пакет документов

Нет нужды в улучшении жилищных условий

Нет уверенности в завтрашнем дне
Посмотреть результаты

Loading ... Loading ...