Акцент дня

Стратегии игры в рулетку Супер Слотс

Звернення Олександра Шлапака до клієнтів та співробітників банку

ПриватБанк национализирован

Альфа-Банк UA CPL ПУМБ UA CPL

Висотні монстри наступають

Опубликовано Февраль 11th, 2016

Кілька днів і процедура громадських обговорень проекту зонінгу в центральній частині Києва закінчиться і фраза висотні монстри наступають, стане об’єктивною реальністю. Документ містить вимоги до забудови:Російська версія статті

    Точне розташування споруд.
    Поверховість.
    Площа.
    Схеми комунікацій тощо.

Висотні монстри наступають

За словами Євгена Лішанського, який очолює Київську організацію урбаністів України, всі цивілізовані країни світу вітають зонінг. Це дозволяє практично повністю виключити суб’єктивізм чиновників, під час затвердження будівництва. Хоча, то, що обговорення закінчилися, зовсім не означає, що прозорі та передбачувані правила змінять корупційні схеми.

Архітектор Андрій Миргородський веде боротьбу з 2003 року за впровадження зонінгу в Києві. Але, твердження важливого містобудівного документа відкладалося довгі роки. А шкода, адже оренда офісної і житлової нерухомості в Києві дешевше на порядок” оренда офісної і житлової нерухомості в Києві дешевше на порядок стала б вже давно. Тільки ось, експертам-архітекторам прийти до спільного знаменника не вдається, а бюджетних коштів на це не передбачено. Законодавчо, виділення нових ділянок під забудову, без зонінгу виділяти не положено. Тому, міській владі і забудовникам доводиться використовувати компромісний варіант, шляхом опрацювання детальних планів територій, щоб населені пункти продовжували свій розвиток. Все це, за словами Дмитра Шостя, керівника відділу продажів ЖК Park Stone, призвело до хаотичної забудови центру міста.

Зміна ситуації намітилося в минулому році, після замовлення розробки зонінгу Департаментом архітектури Київської адміністрації з подальшим розглядом його на громадських слуханнях. Як вважає Анна Бондар (в.о. головного архітектора Києва), затвердити зонінг не вдасться, доки не буде затверджений Генеральний план міста, який був розроблений ще в минулому році через скандалу, піднятого архітекторами і громадськими активістами. За їх словами, ухвалення цього документа узаконить забудову спірних територій.

В історико-архітектурному опорному плані Генплану, з зазначенням всіх історичних пам’яток, виникло так багато зауважень і принципових питань системного характеру Тому потрібна була його додаткова доопрацювання та уточнення, щоб можна було в подальшому використовувати в якості основи для розробки зонінгу.

Існуючому зонінг буде потрібно проведення серйозних коригувань, які можливі, тільки після завершення редакції історико-архітектурного опорного плану.
Простіше кажучи, впровадження зонінгу, швидше за все, буде відкладено на невизначений термін (на півроку, необхідні на оновлення історико-архітектурного опорного плану точно).
Так що девелопери знову зможуть отримувати ласі частини київського застроечного пирога
використовуючи старі корупційні схеми … І все це тільки через відсутність зонінгу.

PrivatBank UA CPL
Последние отзывы
PrivatBank UA CPL + API
Наш опрос

Что мешает купить жилье в ипотеку?

Высокая процентная ставка по кредиту

Нет возможности внести первый взнос

Низкий уровень дохода

Дороговизна квадратного метра жилья

Требования банка к подтверждению доходов, большой пакет документов

Нет нужды в улучшении жилищных условий

Нет уверенности в завтрашнем дне
Посмотреть результаты

Loading ... Loading ...