Акцент дня

Стратегии игры в рулетку Супер Слотс

Звернення Олександра Шлапака до клієнтів та співробітників банку

ПриватБанк национализирован

Альфа-Банк UA CPL ПУМБ UA CPL

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з приводу вкладів «Дельта Банку»

Опубликовано Февраль 11th, 2016

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на своєму сайті повідомив, що значна частина вкладників, не зверталася в банки-агенти, щоб отримати відшкодування. У зв’язку з цим, фонд проведе технологічна перерва і уточнить подальший порядок виплат. Для отримання своїх виплат, писати заяву не потрібно, фонд проінформує вкладників про порядок початку виплат і рядках на своєму офіційному сайті, а також інформація буде доступна у відділеннях «Дельта Банку». Гроші можна получить на кредитну карту ПриватБанк
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з приводу вкладів« Дельта Банку »

Задовольняти вимоги кредиторів банку, реєстр яких розміщений там же, будуть завдяки коштам, отриманим при реалізації майна Дельта Банку, в порядку встановленої черги. Серед майна є комп’ютера, офісна техніка, детектор валют купіть”> детектор валют купити все це, можна по дуже демократичній ціні . Кредиторам потрібно отримати підтвердження своїх вимог, у вигляді довідки про включення до реєстру кредиторів. Для цього потрібно звернутися в будь-яке діюче відділення «Дельта Банку».

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав ліквідацію Дельта Банку 8 жовтня 2015 року та планується закінчити 4 жовтня 2017 року. Ця фінустанова стало найбільшим, що потрапили під управління фонду за всю історію банківської системи України.

2 березня 2015 року, банк був переданий під управління тимчасової адміністрації фонду, після визнання його неплатоспроможним, за рішенням НБУ. У цей період було виплачено вкладникам 8,47 млрд грн в якості відшкодувань за вкладами.

Генпрокуратура отримала дозвіл від Печерського суду в липні 2015 року, щоб провести позапланову ревізійну перевірку Дельта Банку з метою виявлення порушень, при купівлі валюти за рахунок коштів НБУ, виділених на рефінансування в обсязі 4,1 млрд грн. Отримана валюта, в розмірі 535,3 млн доларів США, була перерахована на рахунки 12 компаній співробітників банку, розташованих за кордоном.

9 жовтня 2015 року, президент України Петро Порошенко направив генпрокурору Віктора Шокіна прохання особисто контролювати розслідування кримінальних справ, по ліквідації «Дельта Банку» через його неплатоспроможності. Це було зроблено у відповідь на електронну петицію від 1 вересня, зібрала підписи 28 тис. Громадян.

«Дельта Банк» був одним з найбільших банків України, працював на ринку країни з 2006 року. 70,61% капіталу належало бізнесмену Миколі Лагун, 29,39% – кошти компанії Cargill Financial Services International Inc. (США).

PrivatBank UA CPL
Последние отзывы
PrivatBank UA CPL + API
Наш опрос

Что мешает купить жилье в ипотеку?

Высокая процентная ставка по кредиту

Нет возможности внести первый взнос

Низкий уровень дохода

Дороговизна квадратного метра жилья

Требования банка к подтверждению доходов, большой пакет документов

Нет нужды в улучшении жилищных условий

Нет уверенности в завтрашнем дне
Посмотреть результаты

Loading ... Loading ...