Акцент дня

Стратегии игры в рулетку Супер Слотс

Звернення Олександра Шлапака до клієнтів та співробітників банку

ПриватБанк национализирован

Альфа-Банк UA CPL ПУМБ UA CPL

Патріоти наступають

Опубликовано Февраль 21st, 2016

Російська версія статті
Патріоти наступають і ось одному з них, Миколі Коханівському, командиру батальйону «ОУН» довелося принести свої вибачення перед співробітниками банку «Хрещатик». Це сталося в прямому ефірі «112 Україна». З його слів, бійці підрозділу громили «Альфа-Банк», при цьому, під «дружній вогонь» випадково потрапив цілком лояльний банк України.

Підрозділи

Пряма мова: «Хочу вибачитися, там, здається, одну цеглину залетів у вивіску банку” Хрещатик “. Це хороший банк, він нам допомагав, зокрема, батальйону ОУН подарував автомобіль. Так вийшло: били “Альфа-Банк” , а трохи не потрапили. Нехай нам хлопці пробачать, не хотіли ».

Банки України, хто добровільно, хто з власної ініціативи, за «дружніми прохання» допомагають добровільним батальйонам. Не згодні отримують, хто цеглою, хто просто «по морді». А банки Росії, відчувають себе в Україні цілком нормально, не факт, що це напад не був проплачено постраждалою стороною. Яка ніяка реклама. Адже Альфа Банк стрімко намагається відвоювати фінансовий ринок у Приват Банк . До речі, після відомих подій з Коломойським, це у російських банкірів зовсім не погано виходить.

Нагадуємо, в Києві, натовп невдоволених атакували будівлю «Ощадбанку Росії», закидавши його камінням. Такі ж події розгорнулися і біля відділення «Альфа-банку». Перед цими подіями протестуючі петардами і камінням закидали офіс олігарха Ріната Ахметова. Поліцій були відкриті кримінальні справи за статтею «хуліганство» за фактом погрому. А хлопці звичайно молодці – воювати за бабоси в столиці набагато правильніше, ніж гнити в грязі в окопах … Патріоти наступають, б …

PrivatBank UA CPL
Последние отзывы
PrivatBank UA CPL + API
Наш опрос

Что мешает купить жилье в ипотеку?

Высокая процентная ставка по кредиту

Нет возможности внести первый взнос

Низкий уровень дохода

Дороговизна квадратного метра жилья

Требования банка к подтверждению доходов, большой пакет документов

Нет нужды в улучшении жилищных условий

Нет уверенности в завтрашнем дне
Посмотреть результаты

Loading ... Loading ...