Акцент дня

Стратегии игры в рулетку Супер Слотс

Звернення Олександра Шлапака до клієнтів та співробітників банку

ПриватБанк национализирован

Альфа-Банк UA CPL ПУМБ UA CPL

Фідобанк

Опубликовано Май 30th, 2016

Русская версия статьи
Офіційна назва: Публічне Акціонерне Товариство Фідобанк
МФО 300175
ЄДРПОУ 14351016
Ліцензія НБУ 4, 13.07.2012
Адреса: Україна, 01601, м.Київ, вулиця Червоноармійська, 10
Офіційний сайт: http://fidobank.ua
Телефон: 0442386767
20.05.2016 – Фонд гарантування ввів тимчасову адміністрацію.

Фідобанк

Свою історію Фідобанк веде з 2012 року. Групою компаній, де власником був Олександр Адаріч, був куплений СЕБ Банк, раніше банк Ажіо. Насамперед нові господарі змінили вивіску, а разом з нею і назва. Банк став називатися ПУ АТ Фідобанк.

Пізніше, на початку 2013 року, був придбання Ерсте Банк, який приєднався до Фідобанк. У 2014 році, НБУ віднесло установа до групи «Великі банки», де він перебував на 7 позиції. Входив в незалежну асоціацію банків України і членом Фонду гарантування фізичних осіб, був учасником Національної системи масових електронних платежів, VISA International, MasterCard International.

Цей банк України мав близько 60 відділень по всіх містах країни, в яких обслуговувалося до півмільйона роздрібних клієнтів і близько 4 тисяч корпоративних.

Фідобанк вибрав стратегію якісного нового підходу до обслуговування клієнтів, з’єднавши з цією метою всі сучасні можливості: різноманіття платіжних документів, мобільний зв’язок, інтернет-банкінг.

Це дозволило йому стати першим банком України, службовцям для забезпечення повноцінного і безперервного управління фінансами клієнтів, без покидання ними зони комфорту, для роботи з фінансами не потрібно було відвідувати відділення Фідобанк.

Фідобанк входив до складу стратегічних партнерів MoneXy, офіційною системою електронних грошей в нашій країні. Це дозволило стати установі, активним учасником розвитку електронної комерції.

Все було добре, до 20.05.2016, коли Фонд Гарантування Вкладів Фізичних Осіб ввів тимчасову адміністрацію через неплатоспроможність Фідобанк.

Раздел: Банки

PrivatBank UA CPL
Последние отзывы
PrivatBank UA CPL + API
Наш опрос

Что мешает купить жилье в ипотеку?

Высокая процентная ставка по кредиту

Нет возможности внести первый взнос

Низкий уровень дохода

Дороговизна квадратного метра жилья

Требования банка к подтверждению доходов, большой пакет документов

Нет нужды в улучшении жилищных условий

Нет уверенности в завтрашнем дне
Посмотреть результаты

Loading ... Loading ...